Ko par mums saka citi

Māris Birzulis

Māris Birzulis

Valdes loceklis / Cabo Cafe

'Cabo Cafe' ar Lienu Kalnu sadarbojas kopš 2011. gada, uzticot viņai dažādus organizatoriskos jautājumus kafejnīcas pozitīvā tēla uzlabošanai. Tai skaitā lielu pasākumu (līdz 2500 apmeklētājiem) organizēšanu, kas ietver telpu noformējumu, darbinieku un mākslinieku organizēšanu. Esam apmierināti ar sadarbību ar Lienu. Uzdotajam uzdevumam Liena pieiet radoši, izpilda to precīzi; viņai netrūkst labu ideju un ierosinājumu, iekārtojumu un dekorācijas veiksmīgi spēj pielāgot tematikai un budžetam. Liena ir enerģiska un atsaucīga, ar labu humora izjūtu un labi saprotas ar kolēģiem.

Valdis Siliņš

Valdis Siliņš

Valdes loceklis / Alpha Shipping Company, SIA

2009. gadā SIA 'Alpha Shipping Company' atzīmēja savu 15 gadu jubileju, kuru organizēja Liena Kalna. Projekta izstrādes procesā, Lienai netrūka radošas idejas un tehniskie risinājumi to īstenošanai. Pasākuma tēmai tika piemeklētas piemērotas telpas, muzikālie priekšnesumi, tēli un vadītāji. Uzņēmuma viesi tika ierauti tematikas virpulī jau no brīža, kad saņēma ielūgumu un līdz pasākuma noslēgumam. Bez profesionālās komandas tas, protams, nebūtu iespējams - Liena ap sevi ir sapulcējusi uzticamu komandu. Esam apmierināti ar savstarpējo sadarbību, jo Liena ir radoša personība, kas apveltīta ar izcilām plānošanas un koordinēšanas spējām, un prot iekļauties budžetā, kas nav mazsvarīgi.

Kārlis Dambergs

Kārlis Dambergs

/ Kalnciema Kvartāls, SIA

2009. gadā Kalnciema kvartāla nomnieku sanāksmē radās ideja par zemnieku tirdziņiem, kuru organizēšanu un pilnveidošanu uzņēmās Liena Kalna. Liena rūpīgi atlasīja Latvijā ražotu preci un audzētus produktus, veidoja tematiskos tirdziņus, pieaicinot dažādus mūziķus un citus tematikai atbilstošus tēlus. Ar laiku tika realizēti ceturtdienas koncerti vasaras siltajos vakaros. Liena rūpīgi un laicīgi sagatavoja nepieciešamās atļaujas tirdzniecībai un pasākumu organizēšanai. Pateicoties Lienas aktīvai darbībai, no 2008. - 2010. gadam, par tirdziņiem interesi izrādīja dažādi mediji, un katru reizi pieauga apmeklētāju un dalībnieku pulks.

Dace Tosmone

Dace Tosmone

Valdes locekle / Slow Food Rīga

Slow food biedrība Rīgas pilsētas svētku ietvaros izveidoja garšas ielu. Svētku organizēšanai 2011. un 2012. gadā tika pieaicināta Liena Kalna, kuru biedrība iepazina kā Kalnciema kvartāla tirdziņu veidotāju un organizatoru. Veidojot 'Garšas ielu', Liena ātri uztvēra domu un uzņēmās atbildību par tirgotājiem, dokumentu noformēšanu un tehnisko risinājumu svētku laikā. Biedrība Slow Food ir apmierināta ar šo sadarbību, Lienas atsaucību un operatīvajiem risinājumiem.

Kadrija Sproģe

Kadrija Sproģe

Nomas un mārketinga direktore / Spice

Tirdzniecības kompleksa 'Spice' dzimšanas dienas svinības noritēja ļoti jaukā un pacilājošā gaisotnē, kur producente un viņas profesionālā komanda pārraudzīja visu pasākumu no iekārtošanas brīža līdz pasākuma noslēgumam. Tika rastas radošas idejas skatuves noformējumam un telpas izvietojumam. Paši tirdzniecības kompleksa darbinieki pasākuma laikā varēja atpūsties un nedomāt par detaļām, jo viss bija noorganizēts, pat dāvanu un ziedu nogādāšana administrācijas telpās. Tirdzniecības centra 'Spice Home' dzimšanas dienai tika izvēlēta neparasta vieta - Skonto stadions grupas 'Prāta vētra' koncerta laikā. Liena bija radoši padomājusi par viesu labsajūtu pasākuma laikā, kur nebija jādomā par gaidīšanu pie bāra un drūzmēšanos pie uzkodu galda, padomāts bija par visām niansēm. Tirdzniecības kompleksa 'Spice' un 'Spice Home' darbinieki, sadarbojoties ar Lienu Kalnu un viņas komandu, ir jutuši profesionālu pieeju krīzes situāciju risināšanā un atsaucību, radošas idejas un risinājumus, kas ļauj baudīt svētkus.

Daiga Straumiņa

Daiga Straumiņa

Personāla nodaļas vadītāja / 4Finance, a/s

Akciju sabiedrība '4 Finance' sadarbojas ar sia 'Event Mafia' no 2015. gada 15. aprīļa. '4Finance'  lūdza kolektīva vasaras un sporta pasākumu izstrādāt un nodrošināt sia 'Event Mafia'. Bijām ļoti apmierināti ar izstrādāto pasākuma projektu, darba gaitā sastapāmies ar sava amata profesionāļiem, kuri strādā punktuāli pēc noteikta grafika, ar radošu atbildību, un neizmērojamu ideju lidojumu, sapratni par a/s '4 Finance' kā klienta vēlmēm, koncentrēti uz mērķi, un rezultātu. Līdzšinējās sadarbības laikā neesam saskārušies ar komunikācijas vai darba neizpildes problēmām.